Compañías aéreas Aeroporto Aviación Últimas noticias europeas Noticias internacionais de última hora Noticias de viaxes de última hora Viaxes de negocios noticia Persoas Reconstrución Responsable Turismo transporte Novas de Viaxes tendencia Agora

A demanda mundial de viaxes aéreas repunta moderadamente en setembro

As viaxes aéreas globais repuntan moderadamente en setembro.
Willie Walsh, director xeral da IATA. 
escrito por Harry Johnson

O recente cambio de política dos Estados Unidos para reabrir as viaxes desde 33 mercados para estranxeiros totalmente vacinados a partir do 8 de novembro é un desenvolvemento benvido, aínda que hai moito que esperar. Xunto coas recentes reaperturas noutros mercados clave como Australia, Arxentina, Tailandia e Singapur, isto debería dar un impulso á restauración a gran escala da liberdade de viaxar.

Imprimir amigable, PDF e correo electrónico
  • A demanda total de viaxes aéreas en setembro de 2021 (medida en quilómetros de pasaxeiros de ingresos ou RPK) baixou un 53.4 % en comparación con setembro de 2019. Isto marcou un aumento con respecto a agosto, cando a demanda estaba un 56.0 % por debaixo dos niveis de agosto de 2019.
  • Os mercados domésticos baixaron un 24.3% en comparación con setembro de 2019, unha mellora significativa con respecto a agosto de 2021, cando o tráfico baixou un 32.6% en comparación con hai dous anos. Todos os mercados mostraron unha melloría con excepción de Xapón e Rusia, aínda que este último mantívose en territorio de sólido crecemento en comparación con 2019. 
  • A demanda de pasaxeiros internacionais en setembro foi un 69.2% por debaixo de setembro de 2019, unha fracción peor que o descenso do 68.7% rexistrado en agosto. 

o Asociación Internacional do Transporte Aéreo (IATA) anunciou un repunte moderado das viaxes aéreas en setembro de 2021 en comparación co rendemento de agosto. Isto foi impulsado pola recuperación dos mercados domésticos, en particular en China, onde se levantou algunhas restricións de viaxe tras os brotes de COVID-19 en agosto. A demanda internacional, pola súa banda, descendeu lixeiramente con respecto ao mes anterior. 

Porque as comparacións entre os resultados mensuais de 2021 e 2020 están distorsionadas polo impacto extraordinario da COVID-19, a non ser que se indique o contrario, todas as comparacións son a setembro de 2019, que seguiu un patrón de demanda normal.

  • A demanda total de viaxes aéreas en setembro de 2021 (medida en quilómetros de pasaxeiros de ingresos ou RPK) baixou un 53.4 % en comparación con setembro de 2019. Isto marcou un aumento con respecto a agosto, cando a demanda estaba un 56.0 % por debaixo dos niveis de agosto de 2019.  
  • Os mercados domésticos baixaron un 24.3% en comparación con setembro de 2019, unha mellora significativa con respecto a agosto de 2021, cando o tráfico baixou un 32.6% en comparación con hai dous anos. Todos os mercados mostraron unha melloría con excepción de Xapón e Rusia, aínda que este último mantívose en territorio de sólido crecemento en comparación con 2019.
  • A demanda de pasaxeiros internacionais en setembro foi un 69.2% por debaixo de setembro de 2019, unha fracción peor que o descenso do 68.7% rexistrado en agosto. 

"O desempeño de setembro é un desenvolvemento positivo, pero a recuperación do tráfico internacional segue estancada no medio dos continuos peches de fronteiras e mandatos de corentena. O recente cambio de política dos Estados Unidos para reabrir as viaxes desde 33 mercados para estranxeiros totalmente vacinados a partir do 8 de novembro é un desenvolvemento benvido, aínda que hai moito que esperar. Xunto coas recentes reaperturas noutros mercados clave como Australia, Arxentina, Tailandia e Singapur, isto debería dar un impulso á restauración a gran escala da liberdade de viaxar", dixo. Willie Walsh, director xeral da IATA

Mercados internacionais de pasaxeiros

  • Transportistas europeos O tráfico internacional de setembro diminuíu un 56.9% en comparación con setembro de 2019, 1 punto porcentual en comparación co descenso do 55.9% en agosto fronte ao mesmo mes de 2019. A capacidade baixou un 46.3% e o factor de carga caeu 17.2 puntos porcentuais ata o 69.6%.
  • Compañías aéreas Asia-Pacífico O seu tráfico internacional de setembro caeu un 93.2% en comparación con setembro de 2019, practicamente sen cambios respecto da caída do 93.4% rexistrada en agosto de 2021 fronte a agosto de 2019, xa que a rexión segue tendo as medidas de control fronteirizo máis estritos. A capacidade caeu un 85.2% e o factor de ocupación baixou 42.3 puntos porcentuais ata o 36.2%, facilmente o máis baixo entre as rexións.
  • Compañías aéreas de Oriente Medio tivo unha caída da demanda do 67.1% en setembro en comparación con setembro de 2019, mellorou lixeiramente respecto ao descenso do 68.9% de agosto, fronte ao mesmo mes de 2019. A capacidade diminuíu un 52.6% e o factor de carga descendeu 23.1 puntos porcentuais ata o 52.2%. 
  • Transportistas norteamericanos experimentou unha caída do tráfico do 61.0% en setembro fronte ao período de 2019, algo mellorou que o descenso do 59.3% en agosto en comparación con agosto de 2019. A capacidade caeu un 47.6% e o factor de carga caeu 21.3 puntos porcentuais ata o 61.9%.
  • Compañías aéreas latinoamericanas rexistrou unha caída do 61.3% no tráfico de setembro, en comparación co mesmo mes de 2019, un repunte con respecto ao descenso do 62.6% en agosto en comparación con agosto de 2019. A capacidade de setembro caeu un 55.6% e o factor de carga baixou 10.7 puntos porcentuais ata o 72.0%, que foi o o factor de carga máis alto entre as rexións por 12º mes consecutivo. 
  • Compañías aéreas africanas o tráfico caeu un 62.2% en setembro fronte a hai dous anos, case 4 puntos porcentuais peor que o descenso do 58.5% en agosto en comparación con agosto de 2019. A capacidade de setembro baixou un 49.3% e o factor de carga diminuíu 18.4 puntos porcentuais ata o 53.7%.

Mercados nacionais de pasaxeiros

Setembro de 2021 (% variación respecto ao mesmo mes de 2019)Cota mundialRPKASKPLF (% -pt)PLF (nivel)
Doméstico54.2%-24.3%-14.7%-9.3%73.0%
Australia0.7%-80.3%-71.2%-26.2%56.2%
Brasil1.6%-17.3%-16.8%-0.5%81.2%
China PR19.9%-26.2%-10.5%-14.6%68.9%
India2.1%-41.3%-30.5%-13.4%72.4%
Xapón1.4%-65.5%-34.5%-36.7%40.9%
Fed Rusa.3.4%29.3%33.3%-2.6%83.1%
US16.6%-12.8%-5.5%-6.5%76.1%
  • Brasil mercado interno mantivo a súa recuperación gradual no medio do progreso positivo da vacinación. O tráfico baixou un 17.3% en comparación con setembro de 2019, mellorando desde o 20.7% en agosto. 
  • O de Xapón O tráfico doméstico de setembro baixou un 65.5%, empeorando desde un descenso do 59.2% en agosto fronte a agosto de 2019, debido ao impacto das restricións.

The Bottom Line

"Cada anuncio de reapertura parece vir con regras similares pero diferentes. Non podemos deixar que a recuperación se atasque en complicacións. O ICAO A Conferencia de Alto Nivel sobre COVID-19 acordou que a harmonización debería ser unha prioridade. O G20 declarou o compromiso de tomar medidas para apoiar unha recuperación con viaxes, sustentabilidade e dixitalización sen problemas. Agora os gobernos deben poñer accións detrás destas palabras para realizar medidas sinxelas e eficaces. As persoas, os empregos, as empresas e as economías contan cun progreso real", dixo Walsh.

A visión da IATA para restablecer de forma segura a conectividade global baséase en cinco principios fundamentais:

  • As vacinas deben estar dispoñibles para todos o máis rápido posible.
  • Os viaxeiros vacinados non deben enfrontarse a ningunha barreira para viaxar.
  • A proba debe permitir aos que non teñen acceso ás vacinas viaxar sen corentena.
  • As probas de antíxeno son a clave para réximes de proba convenientes e rendibles.
  • Os gobernos deberían pagar as probas, polo que non se converte nunha barreira económica para viaxar.
Imprimir amigable, PDF e correo electrónico

Sobre o autor

Harry Johnson

Harry Johnson foi o editor de tarefas para eTurboNews durante case 20 anos. Vive en Honolulu, Hawai, e é orixinario de Europa. Gústalle escribir e cubrir as novas.

Deixe un comentario